Bateria prysznicowa Atrio Grohe – Recenzja produktu!

  Bateria prysznicowa podtynkowa 2-drożna Grohe ATRIO

  Kiedy wybieramy armaturę do łazienki najczęściej wybieramy modele, a także producentów polecanych przez innych. Najlepiej opierać się na znanych markach produktowych, na opiniach użytkowników, lub własnym doświadczeniu. Z pewnością świetnym wyborem, kiedy przyjdzie nam zmiana aranżacji łazienki będzie bateria Grohe. To marka godna zaufania, sprawdzona i przetestowana przez miliony użytkowników, nie tylko w Polsce. Dlaczego sięgamy właśnie po tego rodzaju baterie i właśnie tego producenta, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że produkt przez nas zakupiony będzie nam służył wiele lat. Takie właśnie są baterie prysznicowe Grohe.

  Jednouchwytowa bateria Atrio Grohe

  Serię baterii grohe Atrio znajdziemy na stronie. Jest to bateria prysznicowa jednouchwytowa, która pozwala na komfortowe i intuicyjne korzystanie z niej. Ponad to, Grohe Atrio bateria prysznicowa, została zaprojektowana tak, by łączyć najwyższą funkcjonalność i styl. Średnica rozety baterii Grohe Atrio mierzy 16cm, jej szerokość zaś jedynie 10mm. Jest ona smukła i wygląda bardzo delikatnie, co nie zaprzecza jej solidności wykonania. Bateria ma zastosowaną również technologię StarLight, a to oznacza, że zapewniono wieloletni połysk i odporność na działanie kamienia z wody, odbarwienia i zmatowienia. Nie oznacza to jednak, że baterii nie należy czyścić. Aby zachować długotrwałość połysku, należy o nią regularnie dbać.

  Przeczytaj również inną recenzję:

  Bateria prysznicowa Eurosmart Cosmopolitan Grohe – Recenzja produktu!

  Baterie do montażu podtynkowego Grohe

  Bateria prysznicowa Grohe Atrio, to bateria o montażu podtynkowym, dlatego warto zaplanować jej montaż dużo wcześniej, aby przygotować otwór w ścianie, oraz przyłącza. Grohe, jako producent stawia od wielu lat na jakość i nowoczesność. Korzystając z nowoczesnej inżynierii produkcji Grohe wyprodukowało również serię baterii Grohe Atrio. Jeśli chodzi o Grohe Atrio cena, to za około 1500zł, a sama bateria sprosta wymaganiom nawet najbardziej dociekliwych i bezkompromisowych klientów. Wybierając baterię, lub zestaw prysznicowy postawmy na baterie Grohe, gdyż ten niemiecki producent jest wiodącym producentem armatury sanitarnej na świecie.