Bateria prysznicowa Essence New Grohe – Recenzja produktu!

  Bateria prysznicowa ścienna Grohe ESSENCE NEW

  Powyższa bateria, to kolejna bateria prysznicowa tego świetnego producenta. Cechuje ją podłużny, ale owalny kształt korpusu oraz jeden uchwyt. Bateria Grohe należy do tych minimalistycznych i jednocześnie nowoczesnych baterii łazienkowych. Essence New Grohe, to bateria jednouchwytowa, która gwarantuje w pełni komfortową i intuicyjną obsługę. Została również zaprojektowana tak, aby łączyć w sobie zarówno funkcjonalność, jak i smukłość i nowoczesność.

  Chromowana bateria do prysznica Essence New Grohe

  Jak widać, bateria występuje w kolorze błyszczącego chromu, ale możemy wybrać do swojej łazienki inny wariant kolorystyczny, ponieważ jest ich całe mnóstwo. Bateria Grohe Essence New jest baterią ścienną, ale nie jest podtynkowa, dlatego do jej montażu nie wymaga się dokupienia Smart Boxa. Bateria Grohe Essence New doskonale wpasuje się w klasyczne wyposażenie łazienek. Niezbędnikami, które należy koniecznie dokupić jest wąż prysznicowy słuchawka oraz uchwyt. Przydatnym elementem do kompletu z baterią będzie również drążek prysznicowy. Essence New Grohe to elegancki i prosty design, ale również ogromne walory użytkowe, które wpływają na funkcjonalność baterii.

  Przeczytaj również inną recenzję:

  Bateria prysznicowa Atrio Grohe – Recenzja produktu!

  Ciekawy kształt baterii Grohe Essence New

  Bateria Grohe wykonana jest z połączenia elementów o zaokrąglonych kształtach z wygodnym i zapewniającym płynna regulację temperatury prostym uchwytem. Baterie prysznicowe Grohe po zamontowaniu na ścianie z pewnością uzupełnią aranżację łazienki, a także świetnie wkomponują się zarówno w tradycyjne kabiny prysznicowe, jak i w nowoczesny design. Bateria jest również odporna na uszkodzenia, ponieważ wykonana jest z metalu odpornego na korodowanie, a także pokryta warstwami chromu oraz połyskującą powłoką. Ma ona za zadnie chronić baterię przed uszkodzeniami, ale również osadami z mydła, czy kamieniem z wody. Bateria Grohe to produkt, na który warto postawić nie tylko ze względu na wygląd, ale również na funkcjonalność.