Bateria prysznicowa Eurosmart Cosmopolitan Grohe – Recenzja produktu!

  Bateria natryskowa Grohe EUROSMART COSMOPOLITAN

  Grohe Eurosmart Cosmopolitan bateria prysznicowa jest produktem marki, który ma na celu wyłącznie nasz komfort i luksus. Podczas kąpieli z baterią prysznicową Grohe możemy czuć się bezpiecznie i zagwarantować sobie mnóstwo przyjemności i komfortu. Grohe Eurosmart Cosmopolitan, to bateria dwudrożna z zaworem odcinającym, który pozwala w łatwy sposób przełączyć się pomiędzy deszczownicą, a słuchawką ręczną.Dodatkowym atutem baterii jest głowica ceramiczna, a także element podtynkowy, niezbędny do montażu baterii, czyli Grohe Rapido Smart Box.

  Bateria prysznicowa razem z deszczownicą

  Wygodnym rozwiązaniem dla szybkiego i efektownego prysznica jest deszczownica Tempesta, za pomocą której możemy skorzystać z komfortowego i relaksującego, równomiernego strumienia wody. Jeśli jednak nie chcemy moczyć głowy, pozostaje nam użyć słuchawki wyposażonej w silny strumień Jet. Bateria grohe Eurosmart Cosmopolitan, jest baterią ekonomiczną, która pozwala na zmniejszone zużycie wody za pomocą zastosowanej nowoczesnej eko technologii. To nie wszystko jeśli chodzi o Grohe Eurosmart Cosmopolitan zestaw. Producent pamięta również o najmłodszych, ponieważ słuchawka wyposażona jest w silikonowy pierścień, który ma za zadanie uchronić przed szokiem podczas wstrząsów, gdy słuchawka spadnie podczas kapieli. Dodatkowo, aby bateria była trwała i wciąż zachowywała swój blask pokryto ją chromem i powłoką StarLight, tak jak w przypadku powyższych baterii.

  Przeczytaj również inną recenzję:

  Bateria prysznicowa Eurosmart Grohe – Recenzja produktu!

  Nowoczesna i innowacyjna bateria Eurosmart Cosmopolitan

  Dzięki baterii Eurosmart Cosmopolitan możemy zapewnić sobie pełen komfort podczas kąpieli, a także bezpieczeństwo. Bateria Grohe Eurosmart Cosmopolitan to połączenie jakości z funkcjonalnością, a więc jest to rozwiązanie właściwie idealne. Baterie Grohe to innowacyjność, ekologiczna technologia, a także inspirujące wzory i modele. To dzięki zachowaniu tych cech przez wiele lat, baterie prysznicowe Grohe cieszą się wciąż wielką popularnością i nie tracą na jakości. Są doskonale znane w branży i nic nie zmienia się pod tym względem na przestrzeni upływających lat.