Bateria prysznicowa Lineare Grohe – Recenzja produktu!

  Bateria prysznicowa ścienna Grohe LINEARE

  Kolejną baterią marki Grohe jest ciekawa bateria prysznicowa Grohe Lineare. Co ciekawe, baterie z tej serii występują w dwóch wersjach. Cechuje ją cylindryczny kształt, oraz okrągłe wykończenie. Jest to bateria Grohe jednouchwytowa, natynkowa, ścienna. Ma chromowaną, lśniącą powierzchnię dzięki zastosowaniu specjalnej ochronnej powłoki, oraz chromu. Armatura z tej kolekcji jest prosta w swoim kształcie, lecz dzięki temu pasuje do wielu łazienek, czyniąc je stylowymi.

  Bateria idealna do klasycznych i nowoczesnych łazienek

  Można ją stosować zarówno w łazienkach klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych. Warto zaufać producentowi, ponieważ bateria jest kolejną baterią świetnej jakości. Dzięki temu możemy korzystać bardzo długo z walorów baterii prysznicowej Grohe Lineare. Ta luksusowa armatura wyposażona jest również w system technologiczny, który ułatwia montaż jak i samo użytkowanie. Ale na tym seria baterii prysznicowych Lineare Grohe się nie kończy, ponieważ możemy znaleźć baterię prysznicową Grohe Lineare w wersji podtynkowej dwudrożnej. Bateria ta ma okrągłą rozetę 158mm średnicy, a także dźwignię i przełącznik. Do montażu tej baterii niezbędny jest Smart Box, ponieważ to bateria podtynkowa.

  Przeczytaj również inną recenzję:

  Bateria prysznicowa Essence New Grohe – Recenzja produktu!

  Bateria Grohe Lineare również w wersji podtynkowej!

  Bateria Grohe Lineare w wersji podtynkowej również pokryta jest mieniącym się chromem, jest funkcjonalna i można korzystać z niej dwojako, czyli za pomocą słuchawki prysznicowej, oraz deszczownicy z ramieniem. Baterię można montować nie tylko w prysznicu, ale również jeśli mamy na przykład wannę z parawanem. Jeśli jednak chcemy mieć tradycyjny, łatwy w montażu zestaw prysznicowy, to postawmy na baterię prysznicową Grohe Lineare w wersji natynkowej. Baterie Grohe to wygodna i płynna obsługa baterii przez wiele lat. Jednorazowy wydatek może nam posłużyć przez lata, ponieważ ten niemiecki producent stawia przede wszystkim na jakość. Postawmy na zaufanych producentów armatury łazienkowej.