Baterie prysznicowe Grohe – Poznaj top5 kolekcji!

  Baterie prysznicowe Grohe – Poznaj top5 kolekcji!

  Wydawać by się mogło, że wykończenie łazienki to najbardziej przyjemny i najprostszy etap remontu, czy budowy domu. Jednakże jest nieco inaczej, jeśli przychodzi do wyboru armatury łazienkowej. Wówczas nie wiemy często od czego zacząć, jak dobrać baterię, by służyła ona wiele lat, a także jakiej firmy baterie łazienkowe są dobrej jakości. Bateria łazienkowe to element, który musi pasować do wnętrza łazienki, a także musi być funkcjonalny. Warto wybrać je jeszcze przed końcem remontu, ponieważ gdy mamy doczynienia z baterią podtynkową, wymaga ona nieco bardziej zaawansowanego montażu. Baterie łazienkowe nie powinny być bagatelizowane podczas aranżacji łazienki, ponieważ mają one ogromhy wpływ na wygodę użytkowników i wygląd pomieszczenia. Podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania ważna jest spójność, stylistyka, funkcjonalność, a także świetna jakość wykonania i brak awarii. Takie baterie produkuje firma Grohe, która istnieje na rynku już wiele lat i jest liderem wśród producentów artykułów łazienkowych. Oto kilka porad jak dobrać odpowiednią baterię do swojej łazienki.

  baterie grohe

  Czym kierować się przy wyborze baterii łazienkowej

  Przede wszystkim przy wyborze baterii łazienkowych, w tym baterii prysznicowych, czy wannowych powinniśmy pamiętać o proporcjach. Jeśli mamy w planach montaż dużej kabiny prysznicowej, to bateria nie powinna być zbyt mała i odwrotnie, jeśli mamy do dyspozycji mało miejsca w łazience i wanna, czy prysznic jest niewielkich rozmiarów, to postawmy na proporcjonalną baterię. To ważna kwestia nie tylko ze względów estetycznych, ale również funkcjonalnych.

  Kolejną istotną kwestią jest montaż. Musimy zdecydować wcześniej, czy chcemy pod prysznicem baterię podtynkową, czy może jednak tradycyjny naścienny zestaw prysznicowy. Ponad to przy wyborze zwróćmy uwagę na to, jaką bateria prysznicowa Grohe posiada głowicę, oraz:

  • czy jest jednouchwytowa, czy dwuuchwytowa,
  • z jakiego materiału wykonany jest korpus baterii,
  • czy posiada perlator i ogranicznik przepływu,
  • oraz z jakich elementów składa się zestaw natryskowy,

  Warto dopasować również baterię do ogólnego wyglądu łazienki. Baterii prysznicowych Grohe jest wiele, dlatego prysznic Grohe powinien komponować się z pozostałymi elementami aranżacji łazienki. Design to element, któremu należy się uwaga. Wiele baterii Grohe pomoże stworzyć unikatowy i niebanalny wygląd łazienki. Inną baterię prysznicową Grohe wybierzemy do klasycznej łazienki, a inną do nowoczesnego prysznica.

   

  Bateria prysznicowa podtynkowa 2-drożna Grohe ATRIO

  Grohe Atrio to kolejna kolekcja armatury warta naszej uwagi. Cała kolekcja składa się z baterii nie tylko do prysznica ale również umywalki i wanny. Decydując się na cały zestaw Grohe Atrio można zaaranżować spójny i efektowny design łazienki. Sama kolekcja baterii prysznicowych Grohe Atrio dostępna jest w różnych kolorach zaczynając od klasycznego chromu a kończąc na złotych a nawet grafitowych bateriach!

  W kolekcji Atrio znaleźć możemy zarówno droższe modele baterii prysznicowych z głowicą termostatyczną jak i tańsze, klasyczne montowane podtynkowo. Wszystkie baterie Grohe z kolekcji Atrio posiadają wysokiej jakości powłokę wykonaną w technologii Grohe StarLight. Baterie utrzymane są w stylistyce nowoczesnej. Okrągłe kształty baterii i dźwignią wykonana w 100% z metalu powoduje, że jest to zakup na lata!

  Bateria prysznicowa podtynkowa 2-drożna Grohe ATRIO

  Bateria natryskowa Grohe EUROSMART COSMOPOLITAN

  Kolekcji Grohe EUROSMART COSMOPOLITAN nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. EUROSMART COSMOPOLITAN to kolekcja chromowanych baterii zarówno tych do umywalki, wanny jak i do prysznica. Cała kolekcja cechuje się dbałbym wykonaniem i co istotne – atrakcyjną ceną.

  Bateria natryskowa Grohe EUROSMART COSMOPOLITAN 32837000 to chromowana bateria prysznicowa o klasycznym designie. Bateria posiada jeden uchwyt do regulacji temperatury wody i przeznaczona jest do montażu ściennego. Z dodatkowych, ważnych informacji bateria posiada zintegrowany zawór zwrotny, dźwignie wykonaną z metalu. Technologie jakie zostały użyte w kolekcji to GROHE SilkMove (precyzyjna regulacja mieszaczem) i Grohe StarLight (technologia powłoki).

  Bateria natryskowa Grohe EUROSMART COSMOPOLITAN

  Bateria prysznicowa podtynkowa Grohe EUROSMART

  W ofercie producenta Grohe znaleźć można dziesiątki ciekawych i nietuzinkowych kolekcji. Prysznic podobnie jak cała łazienka to miejsce, które remontujemy średnio raz na 10-15 lat dlatego wybór odpowiedniego wyposażenia jest bardzo ważny.

  Jednym z ciekawszych, a w wielu sklepach bestsellerowych produktów są baterie prysznicowe z kolekcji Grohe EUROSMART. Wspomniana kolekcja Eurosmart jest dostępna zarówno w wariancie do montażu ściennego jak i podtynkowego. Zdecydowanie każdy znajdziesz coś dla siebie w swoim budżecie.

  Baterie prysznicowe Grohe z kolekcji Eurosmart cechują się wysoką wytrzymałością i dobrej jakości powłoką (Technologia GROHE StarLight). Bateria do prysznica z kolekcji Eurosmart to zdecydowanie jeden z bestselerów Grohe i warto się pochylić nad wyborem właśnie tej baterii.

  Bateria prysznicowa podtynkowa Grohe EUROSMART

  Grohe Essence New – zestaw prysznicowy podtynkowy do Twojej łazienki

  Do nowoczesnych łazienek idealnie wpasuje się zestaw prysznicowy Grohe Essence New zestaw prysznicowy podtynkowy. Posiada on deszczownicę slim o szerokości 30cm, co oznacza, że jest ona cienka i nowoczesna.

  Dodatkowo, ten prysznic Grohe to nowoczesna i minimalistyczna bateria, co nie znaczy, że nie jest funkcjonalna i komfortowa w użytkowaniu. To niezwykle wydajny zestaw prysznicowy, który może idealnie dopełnić naszą łazienkę. Ponad to, bateria zapewnia bezawaryjność, a także zaprojektowana została zgodnie z najnowszą technologią, która zapewnia długotrwałość, długą żywotność, a także świetny design.

  Bateria prysznicowa ścienna Grohe ESSENCE NEW

  Bateria prysznicowa ścienna Grohe LINEARE

  Ostatnią kolekcją baterii Grohe o jakiej chcielibyśmy dzisiaj napisać jest kolekcja „Lineare”. Patrząc całościowo jest to zdecydowanie kolekcja armatury łazienkowej. W kolekcji możemy znaleźć baterie umywalkowe, wannowe prysznicowe zarówno do montażu siennego jak i podtynkowego.

  Przyglądając się kształtom baterii nie sposób nie zauważyć że dominują tutaj cylindryczne i okrągłe kształty. Wszystkie baterie prysznicowe z kolekcji Grohe Lineare są jednouchwytowe i chromowane. Co ciekawe w przypadku kolekcji Lineare Grohe zastosowało całkiem ciekawe technologie. Tutaj możemy napisać o Grohe StarLight czyli technologii gwarantującej połysk i odporność na odbarwienia. Z drugiej strony zastosowana została technologia GROHE SilkMove co gwantuje płynną i precyzyjną zmianę temperatury dzięki ceramicznym dyską umieszczonym w głowicy baterii.

  Bateria prysznicowa ścienna Grohe LINEARE

  Deszczownica w prysznicu – jakie są zalety użytkowania?

  Wielu z nas korzysta z prysznica jako wygodnej alternatywy dla kąpieli. Prysznic, to szybka kąpiel, która zapewnia nam wygodę i oszczędność czasu. Zestaw prysznicowy z deszczownicą Grohe, to wygodne rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie i nowoczesnym designie. Deszczownice obecnie produkowane są w wersji slim, co zapewnia łagodny look, a także sprawia, że optycznie bateria nie jest ciężka i przytłaczająca. W zestawach prysznicowych Grohe, deszczownice są najczęściej okrągłe i mierzą 30cm średnicy. Jeśli chodzi o wielkość, są one idealne zarówno dla osoby dorosłej, jak i dzieci. Deszczownica pozwala nam wziąć szybki prysznic wraz z umyciem głowy i całego ciała bez konieczności trzymania słuchawki prysznicowej. Jest to bardzo wygodne, ponieważ możemy wkupić się wyłącznie na pielęgnacji swojego ciała. Ponad to, deszczownice są bardzo łatwe w czyszczeniu, wystarczy raz na jakiś czas umyć ją i przetrzeć wypustki, aby nie zaszły kamieniem.