Czarne baterie łazienkowe – czy są praktyczne?

  sie 30, 2018
  czarna bateria umywalkowa

  Czyszczenie łazienki dla wielu osób nie jest przyjemną czynnością. Robimy wiele, aby nie szorować, nie przecierać i nie poświęcać sprzątaniu tego miejsca zbyt wiele czasu. Wybierając wyposażenie łazienki staramy się kupować takie, które będzie higieniczne i bezproblemowe. Kabiny prysznicowe z powłokami czy szkliwiona ceramika sanitarna to tylko niektóre rozwiązania, które cieszą się dziś sporym zainteresowaniem.

  czarna bateria retro

  Tak samo ważny jest wybór baterii łazienkowych. Kupując je martwimy się czy szybko nie będą widoczne osady z mydła i czy nie będą powstawały nieestetyczne zacieki z wody. Taki wątpliwości mają właśnie osoby, które chcą kupić czarne baterie łazienkowe. Prawda jest jednak taka, że bardziej widoczne zanieczyszczenia są na chromowanych powierzchniach niż na czarnych. Chromowaną baterię zazwyczaj trzeba umyć dokładnie przeznaczonym do tego detergentem i wytrzeć do sucha, by wyglądała dobrze. Natomiast na czarnej baterii łazienkowej dobrego producenta zacieki nie są widoczne i zazwyczaj wystarczy wytrzeć ją do sucha by wyglądała jak nowa.

  Sprawdź również: LazienkiABC czarne baterie umywalkowe

  Czarne baterie droższe od tradycyjnych?

  Aranżacja łazienki zazwyczaj nie należy do najtańszych. Zazwyczaj staramy się zaoszczędzić, jeśli tylko mamy taką możliwość chociażby wybierając standardowe modele baterii. Wychodzimy z założenia, że te które są nowościami na rynku będą po prostu droższe. Czarne baterie łazienkowe, nie muszą wcale kosztować więcej. Baterie tego samego producenta bez różnicy na kolor wykończenia najczęściej znajdują się w podobnym przedziale cenowym.

  czarna bateria umywalkowa

  Nowoczesne czarne baterie łazienkowe

  Współczesna łazienka nie zawsze jest biała. Wręcz odchodzi się od takiej kolorystyki uznając ją za nudną. Dziś częściej spotkać można się z wnętrzami, w których są odcienie szarości. Coraz częściej wprowadzane są też odcienie czerni. Kolor ten jest odważny, ale jednocześnie elegancki i ponadczasowy. Nie muszą być to koniecznie czarne ściany czy meble. Można do klasycznej przestrzeni łazienkowej zakupić czarne dodatki czy czarne baterie łazienkowe. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze nabiera swojego indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru a także jest nowoczesne i urządzone zgodnie z obowiązującymi na świecie trendami.