Dlaczego kabina prysznicowa jest lepsza od wanny?

  sty 15, 2018

  Wydawać by się mogło, że odpowiedz jest prosta. Kabina prysznicowa zajmuje po prostu mniej miejsca od wanny, co jest niezwykle pożądane szczególnie w tych małych łazienkach. Pozwala także zaoszczędzić wodę i tym samym mniej płacić za rachunki za nią.
  Osoby, które posiadają kabiny prysznicowe w swoich łazienkach mogą z czasem zauważyć inne zalety z posiadanego urządzenia. Nie są może one tak oczywiste, jak te praktyczne cechy. Jednak to właśnie one sprawiają, że kabina prysznicowa jest jedna w swoim rodzaju i wanna nawet ta największa z parawanem, nie może się z nią równać.

   

  Prywatna muszla koncertowa

  To nie w wannie, a właśnie pod prysznicem można rozwijać swój talent wokalny. W myśl zasady „każdy śpiewać może…” to właśnie tam mogą powstawać nowe utwory. Będąc w kabinie ma się wrażenie, że jednak jesteśmy odizolowani od wszystkich negatywnych emocji. Sprzyja to rozluźnieniu się i …śpiewaniu. Takie zachowanie na pewno sprawi, że stres związany z ciężkim dniem zginie bezpowrotnie. Biorąc prysznic nie tylko możemy więc zadbać o swoje ciało, ale także i o komfort psychiczny. Nowoczesne głośniki, które odporne są na wilgoć i temperaturę można zabrać z całą pewnością do łazienki i sprawić, że czas spędzony w niej będzie jeszcze przyjemniejszy.

  Czytaj więcej na stronie: https://www.lazienkiabc.pl/Kabiny-prysznicowe-c14

   

  Miejsce oderwania od rzeczywistości

  Każdy rodzic wie, że macierzyństwo to coś wyjątkowego. Jednak matka też człowiek i czasem nawet ona potrzebuje oderwać się od problemów dnia codziennego. Nie łatwo jest to jednak zrobić opiekując się małym dzieckiem. Nie zawsze można pozwolić sobie na wyjście z przyjaciółką, czy z mężem. Jednak jak się okazuje jest jedno miejsce, w którym można się zrelaksować. Jest nim kabina prysznicowa. Można zamknąć się tam i przenieść się w inne miejsce, zrelaksować się, nabrać dystansu i naładować baterie na jakiś czas. Oderwać się od rzeczywistości nie jest trudno. Wystarczy tylko chwila wolnego czasu dla siebie, łazienka i komfortowa kabina prysznicowa.

   

  Kapsuła namiętności – kabina prysznicowa?

  Wydaje się to czymś jak najbardziej naturalnym i chyba nikogo nie zdziwi fakt, że kabina prysznicowa może być także miejscem, w którym rodzi się namiętność. Oczywiście do tego najlepsze są kabiny obszerne lub takie typu walk in. Na pewno w łazience zaprojektowanej dla dwojga powinno być miejsce na kabinę. Daje ona dużo więcej możliwości od wanny.

  Jak się okazuje kabiny prysznicowe są nie tylko praktyczne i użyteczne. Mogą pełnić inne ważne funkcje. Zanim z całym przekonaniem będziemy upierać się za tym, żeby w naszej łazience znalazła się koniecznie wanna, może warto przemyśleć na czym więcej zyskamy. I co w perspektywie czasu odkryje przed nami nowe możliwości.