Ile kosztuje projekt łazienki?

  sty 23, 2019
  salon łazienek Bydgoszcz

  Statystycznie ludzie na remont łazienki wydają coraz więcej. Nie jest to spowodowane coraz większymi cenami wyposażenia łazienki a faktem, że łazienka jest pomieszczeniem wyjątkowym w każdym domu.

  Łazienka to miejsce, w którym codziennie zaznajesz kąpieli, załatwiasz swoje potrzeby a także odświeżasz się przed pójściem do pracy. W zależności od osoby spędzasz tam od kilkunastu do nawet 2 godzin dziennie! W przypadku niektórych kobiet ta statystyka jest inna ale nie o tym ten wpis 😉

  Wracając do tematu spędzając w jakimkolwiek pomieszczeniu tyle czasu warto zadbać o jego standard, aby czuć się tam jeszcze bardziej komfortowo. Piękna armatura, estetyczna kabina prysznicowa, drogie, błyszczące wielkoformatowe płytki to tylko kilka elementów, które stanowią o jakości aranżacji.

  W przypadku łazienki duża rolę odgrywają również szczegółu takie jak oświetlenie a także dodatki łazienkowe. Stawiając na jakość każdego detalu otrzymujemy pomieszczenie, w którym chce się spędzać czas!

  Polecamy sprawdzić salon łazienkowy – Enano.pl

  salon łazienkowy Bydgoszcz

  Cena projektu łazienki

  Projekt łazienki może kosztować tysiąc a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Część projektantów pobiera opłatę za metr kwadratowy a część za całość realizacji. Jedne jak i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Najczęściej na projekt łazienki składa się wymiarowanie, wizualizacja oraz wsparcie podczas realizacji projektu.

  Dobry projektant jest w stanie w optymalny sposób wykorzystać cała łazienkową powierzchnię. Dodatkowe szafki, półki, dobrze rozplanowane oświetlenie mają wpływ na efekt końcowy projektu. Podczas remontu łazienki nie warto oszczędzać na materiałach słabej jakości – fachowcy to wiedzą i będą starali się wypośrodkować jakość do budżetu jaki możesz poświęcić.