Jakie baterie umywalkowe są modne?

  kwi 19, 2019

  W branży łazienkowej, tak jak i w każdej innej wiele zależy od panujących trendów. Zauważyć można, że jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu łazienka była praktycznie cała biała. Rzadko spotkać można było ciemne płytki czy meble łazienkowe. Dziś wiele elementów wyposażenia ma zupełnie inny kształt, kolor lub wykonane jest z innych materiałów. Jest tak też w przypadku baterii umywalkowych. To bowiem one są jednym z podstawowych i obowiązkowych elementów wyposażenia każdej łazienki!

  bateria umywalkowa

  Czarne baterie umywalkowe – hit ostatnich sezonów!

  Ostatnio można zauważyć, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się czarne baterie łazienkowe. Czarny mat idealnie nadaje się do wnętrz nowoczesnych, loft czy industrialnych. Czarne baterie nadają się do łazienek, w których pojawił się kolor czarny czy szarości, może być także idealnym rozwiązaniem i kontrapunktem kolorystycznych w jasnych, białych wnętrzach.

  Wybierając czarne baterie powinniśmy jednak zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Coraz większa ilość producentów wprowadza modele te do swojej oferty. Niektóre wyglądają podobnie, jednak przy dokładniejszym przyjrzeniu się im okazuje się, że nie spełniają swojej roli.

  Jednymi z lepszych są te, w których warstwa zewnętrzna została naniesiona w procesie galwanizacji. To właśnie one odporne są na różnego typu uszkodzenia mechaniczne i przez wiele lat będą wyglądały dobrze – czytaj więcej na www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-c11

  Podtynkowe baterie umywalkowe

  Podtynkowe baterie są coraz bardziej popularne. Nie ma w tym nic dziwnego, bo to właśnie one najbardziej pasują do modnych wnętrz minimalistycznych. Mała ilość elementów zewnętrznych nie tylko wygląda subtelnie, to jeszcze jest mniej problematyczna podczas czyszczenia.

  Wiele osób obawia się jednak samego montażu i tego, że w razie jakiejkolwiek awarii trzeba będzie kuć ściany. Nie jest tak do końca. Montaż w ścianie jest także pewnego rodzaju zabezpieczeniem głowicy przed negatywnymi czynnikami, jakimi jest woda. Baterie podtynkowe uznawane są więc za modele najmniej awaryjne.