Jakiej firmy baterię wannową wybrać?

  sty 9, 2019
  pokrętło baterii wannowej

  Urządzając łazienkę musimy podjąć wiele decyzji. Nie wszystkie należą do łatwych. Jedną z nich jest zakup baterii wannowych. Rynek jest nimi przepełniony i chcąc kupić odpowiednią możemy pogubić się w gąszczu ofert. Z całą pewnością nie powinniśmy wybierać tylko i wyłącznie „oczami” a zwracać uwagę na parametry techniczne poszczególnych modeli, bowiem to właśnie od nich zależy, czy z baterii będziemy zadowoleni i czy będzie ona w pełni funkcjonalna. Do najczęściej wybieranych zaliczyć można te marki Grohe, Deante czy Tres.

   baterie wannowe

  Nowoczesne baterie wannowe Grohe

  Baterie wannowe Grohe należą do jednych z lepszych, jakie dostępne są na rynku. Wykonane zostały z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Praktycznie wszystkie posiadają specjalną powłokę StarLight. To właśnie ona zapobiega matowieniu i zarysowaniom. Sprawia, że baterie nawet po wielu latach użytkowania wyglądają jak nowe. Zazwyczaj wyposażone są w perlator z regulowanym ogranicznikiem strumienia wody, mogą posiadać też zabezpieczenie przed odpływem zwrotnym. Atutem baterii Grohe jest głowica SilkMove, która jest gwarantem płynnej, długotrwałej pracy.

  Baterie Grohe należą do produktów godnych polecenia. Nie tylko zachwycają ciekawą, nowoczesną estetyką, ale i funkcjonalnością. Niektóre z baterii wannowych Grohe posiadają termostaty, które to nie tylko przyczyniają się do zmniejszenia zużycia wody, ale i stanowią ochronę przed oparzeniami.

  Polecany sklep z bateriami wannowymi – https://www.nanolazienki.pl/Baterie-wannowe-c157

   

  Tanie baterie wannowe Deante – jakość i atrakcyjna cena!

  Baterie Deante zaliczą się do tych najchętniej wybieranych. Są to baterie polskie, które jednak z całą pewnością mogą się równać z wieloma innymi zagranicznymi. Większość modeli posiada funkcje napowietrzania strumienia wody. Dzięki temu wypływająca z wylewki woda ma większą objętość, jest perlista i przyjemna podczas kontaktu ze skórą. Baterie Deante, posiadają ceramiczne głowice, dzięki którym przez długi czas są bezawaryjne. Ich sporą zaletą jest cena. Jest ona stosunkowo niska, jak za produkt tak wysokiej jakości. Baterie wannowe Deante dostępne są w wielu rodzajach, rozmiarach a także i wariantach kolorystycznych. Producent wciąż poszerza ofertę. Dlatego z tak szerokiego asortymentu uda się wybrać baterię retro, nowoczesną lub klasyczną.

   

  Hiszpańska jakość, czyli baterie wannowe Tres

  Baterie wannowe Tres, są jednymi z tych które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Wykonane zostały z najlepszych materiałów. Wiele z nich zostało pokryte specjalną powłoką Easy Clean. To dzięki niej zanieczyszczenia nie osadzają się tak łatwo, a w razie takiej konieczności są niezmiernie łatwo do usunięcia. Wiele z baterii wannowych Tres wyposażonych zostało w specjalną głowicę Tres Instant 77. Jest to głowica, która reguluje temperaturę wody i to w sposób ekspresowy. Baterie tego producenta posiadają ciekawy design, który został w tym przypadku połączony z ponadprzeciętną jakością.