Sprawdzamy opinie o bateriach wannowych Deante

  lis 23, 2018

  Współczesna łazienka różni się znacznie od takiej, która znajdowała się w domach Polaków, kilka czy kilkanaście lat temu. Dzisiejsza aranżacja jest często minimalistyczna, w której nie ma zbyt wiele miejsca na dodatki czy dodatkowe akcesoria. Dlatego coraz większą role pełnią baterie łazienkowe i w tym te wannowe.

  Na rynku jest ich oczywiście bardzo duży wybór. Korzystniej jest jednak kupować je od sprawdzonych i dobrych producentów z branży łazienkowej. Mamy wtedy pewność, że zostały one wykonane z dobrych materiałów i z dbałością o każdy element wykończenia. Kupując markowe produkty nie mamy też problemu wtedy gdy ulegną jakiejś awarii. Nie ma wtedy problemu z otrzymaniem do nich części zamiennych.

  Polskie baterie Deante

  Jednymi z lepszych na rynku są baterie wannowe Deante. Deante jest polskim producentem, który ze względu na ciekawe wzornictwo i wysoką jakość wykonania może śmiało konkurować z chociażby producentami z Niemiec. Baterie Deante dostępne są w tak wielu rodzajach, że z całą pewnością będzie można wybrać odpowiednie do wielu rodzajów aranżacji.

  Można je podzielić chociażby ze względu na sposób montażu. Klasyczne baterie natynkowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Jednak to właśnie te montowane podtynkowo są wykorzystywane chętnie w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Ich dużym atutem jest cena. Jest ona bowiem sporo niższa baterii niemieckich. Standardem i poziomem jakości są one jednak do siebie bardzo podobne.

  Czytaj więcej o bateriach Deante – https://www.lazienkiabc.pl/Deante-p14/Baterie-lazienkowe-c1

   

  Zastosowania technologiczne baterii Deante

  Baterie wannowe Deante, posiadają technologię, dzięki którym użytkowanie ich na co dzień jest bardziej komfortowe a baterie są dłużej bezawaryjne. Wszystkie modele posiadają ceramiczne głowice. To właśnie dzięki nim możliwa jest długoletnia, bezawaryjna praca. Baterie zazwyczaj na końcu wylewki posiadają aeratory. To ona odpowiedzialna są za napowietrzanie wypływającej wody. Woda ma zwiększoną objętość, jest perlista i przyjemna w kontakcie ze skórą.

  W rezultacie też oszczędzamy jej dużo mniej. To proste urządzenie pozwala nam podczas codziennego i normalnego użytkowania zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%! Warto wspomnieć także o tym, że Deante posiada szeroki wybór części zamiennych. Bateria na skutek ciągłej eksploatacji ulega zniszczeniu czy awarii. Zazwyczaj jest to przeciekanie głowicy. W przypadku tych modeli można łatwo je naprawić.

  Do jednych z częściej wybieranych przez klientów wielu sklepów zaliczyć można kolekcje Anemon, Cubic czy Azalie. To właśnie one posiadają nowoczesne bryły. Te modele są nie tylko funkcjonalne, ale spełniają także rolę dekoracyjna w łazienkach minimalistycznych, w których tego brakuje.