Tania i funkcjonalna łazienka – czy to możliwe?

  sty 15, 2019

  Wielu osobom wydaje się, że urządzenie łazienki, która jest estetyczna a jednocześnie niedroga jest nierealne. Oczywiście nie jest to sprawa prosta. Jednak tak naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż czasem trzeba się trochę wysilić, by osiągnąć pożądany efekt.

  Są elementy wyposażenia, na których można trochę oszczędzić, na innych z kolei nie powinniśmy, bo możemy odczuć to w albo wysokich rachunkach za wodę, albo w produktach, które okażą się wadliwymi.

  Tanie baterie łazienkowe

  Baterie łazienkowe są jednymi z tych elementów, bez których nie wyobrażamy sobie funkcjonalnej łazienki. Wybór ich jest dziś ogromny. Producenci prześcigają się w unowocześnianiu swoich modeli, po to, by były jeszcze bardziej komfortowe i bezproblemowe. Jednak nie trzeba koniecznie mieć tych modeli, które posiadają aż tak wiele funkcji.

  Cena za nie oczywiście jest sporo wyższa. Czasem wręcz niewspółmierna z produktem. Można wybrać baterie, które zostały wykonane z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Są baterie, których cena nie jest wysoka. Pochodzą od naszych rodzimych producentów i zawierają wszystko to co charakteryzuje te z najwyższej półki. Posiadają ceramiczne głowice, dzięki którym przez długi czas są bezawaryjne a także i perlatory umieszczone na końcu wylewki.

  Perlator napowietrza wypływającą wodę, zwiększa jej objętość a także sprawia, że wypływająca woda jest miła w kontakcie ze skórą. W rezultacie możemy cieszyć się komfortowym kontaktem z wodą a przy okazji zmniejszyć jej zużycie i płacić niższe rachunki. Dobre, polskie baterie kosztują około 200 zł. Jest to zakup, który z całą pewnością się opłaca, nie ma też problemu, aby w razie takiej potrzeby otrzymać do nich części zamienne.

  baterie łazienkowe

  Idź do strony – LazienkiABC – sklep z bateriami łazienkowymi

  Tania kabina prysznicowa czy wanna?

  Co lepiej wybrać do łazienki, aby nie wydać dużo: wannę czy kabinę prysznicową? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko bowiem zależy od indywidualnych preferencji. Chociaż wiele osób wciąż nie wyobraża sobie łazienki bez wanny, może warto jest pomyśleć o kabinie prysznicowej. Być może koszt jej zakupu jest podobny jak i wanny, jednak na co dzień korzystając z niej zużywamy dużo mniej wody.

  Wybierając kabinę także powinniśmy porównać ich ceny. Te, polskich producentów z całą pewnością są dużo tańsze. Warto jednak zwrócić uwagę na to z czego kabina została wykonana. Powinna być zrobiona z hartowanego szkła, które jest bezpieczne, nawet po zbiciu. Jest to nie bez znaczenia, jeśli z łazienki mają korzystać dzieci czy osoby starsze.

  Gdzie korzystniej kupować: w Internecie czy w sklepach stacjonarnych?

  Oczywiście dużo lepsze ceny znajdziemy w sklepach internetowych! Wiele osób jednak przed zakupem chce wszystko dokładnie obejrzeć. Jest na to sposób. Powinno się obejrzeć wszystkie produkty, w stacjonarnych salonach. Zakupy natomiast wybranych już rzeczy zrobić można przez Internet. Mało opłacalne jest natomiast kupowanie w kilku miejscach przez Internet. Wybierając jeden sklep płacimy raz za przesyłkę, a czasem przy większych zamówieniach otrzymujemy towar gratis!